Õmblusteta kangaslagi DESCOR

Praeguseks on DESCOR õmblusteta pinglaed hõivanud viimistlusmaterjalide turul liidripositsiooni. See on võimalikuks saanud tänu kõrgele kvaliteedile, keskkonnasõbralikkusele, praktilisusele ja uuenduslikkusele. Meie firma pakub laia valikut tooteid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse.

DESCOR CLASSIC

Valget värvi õmblusteta kangaslagi, klassikaline lahendus, mis moodustab 90% meie tellimustest. Ideaalselt sile valge lagi lisab elegantsi ja võlu igale ruumile, olgu see siis hi-tech või naturaalsete materjalidega teostatud maamaja.

DESCOR kangad ei pleeki ega muuda värvi, tänu sellele on teie valge lagi ka 10 aasta pärast sama valge. Peale selle ei teki kunagi pragusid, nii et hoone vajumine seda lage ei heiduta, mis teeb ta asendamatuks viimistlusmaterjaliks nii individuaalelamutes kui kortermajades. DESCOR Classic kangale võib kanda fototrüki või selle akrüülvärvidega üle värvida, mis avad mõõtmatud avarused disainerimõttele. DESCOR kangas hingab ja on kergesti pestav, ei takista ruumis õhu vaba ringlust, kuid samal ajal ei lase vett läbi, kaitstes ülevalt tulevate veelekete eest (lagi peab vastu kuni 100 liitrile veele), DESCOR lae antistaatilisus aga takistab sellele tolmu kogunemist.

DESCOR Classic laed on ideaalne võimalus praktilisuse ja uuenduslikkusega täiendatud klassikalise lahenduse soovijaile. Kui lisada neile väärtustele veel praktiliselt tolmu- ja prahivaba montaaž ja seejärel korrutada see paigaldamise kiirusega, on järeldus ilmselge.

DESCOR Classic laed

DESCOR Color

Värviline õmblusteta DESCOR lagi ühendab endas kõiki DESCOR Classic lae eeliseid. Lai värvigamma võimaldab valida vajaliku värvi ja leida tõeliselt õige lahenduse just teie interjööri.

DESCOR kangas värvitakse Saksamaal kõrgesti kvalifitseeritud töötajate kontrolli all tööstuslikul baasil looduslike värvidega. See tähendab, et klient saab keskkonnale ja tervisele ohutu materjali. DESCOR kangastel on sertifikaadid, mis lubavad kasutada neid eelkooliealiste laste tubades, mis on parim tõestus meie materjalide loodushoidlikkusele ja ohutusele.

 

DESCOR Color

DESCOR Acoustic

DESCOR Acousticsee on palja silmaga nähtamatu mikroperforatsiooniga DESCOR kangas, mis jätab mulje aukudeta kangast. See riie on mõeldud selliste ruumide viimistlemiseks, kus on tähtsal kohal helikvaliteet, näiteks helisalvestusstuudiotes, kodukinodes ja kontorites.

Õmblusteta DESCOR kangas parandab ruumi akustikat, kõrvaldades täielikult helikaja. Kodukinos filmide vaatamine muutub tunduvalt mugavamaks ja mõnusamaks. Samuti on DESCOR Acousticasendamatu helisalvestusstuudiote ja konverentsisaalide viimistlemisel. Laepinna taha saab paigaldada täiendavaid mineraalvillast heliisolatsioonipaneele ja sellega süsteemi heli neelavaid omadusi veelgi suurendada. DESCOR Acoustic on optimaalseim viimistlusmaterjal hoonetes, kus on vajalik tagada seinte ja lagede efektiivne kõrg- ja kesksagedushelide neelduvus.

 

DESCOR Acoustic

DESCOR Photo

DESCOR Photo on laiaformaadiline digitrükis kujutis standardsel DESCOR Classic kangal. Teie valitud ja meie kangale kantud pilt avardab veelgi interjööri kujundamise võimalusi ega sea disainerimõttele mingeid piire.

Fototrükk on eriti asjakohane seinakompositsioonide kujundamisel. Te võite oma seinal vaevata ellu viia mis tahes fantaasia, olgu see siis maaliline looduspilt või abstraktne joonistus, ja selle siis mõne aja pärast loetud tundide jooksul tolmu, prahi ja väsitava mööblitassimiseta välja vahetada! Te vaid kujutlege –nüüd on restorani, kontori või korteri interjööri võimalik muuta 1 päevaga!

Peale selle on see asendamatu lahendus neile, kelle jaoks valge värv on liiga lihtne ja igav ja kes selle asemel tahavad laes näha pilti. Te võite lakke panna antiikse fresko või pilvitu taeva. Pange või end portree! Tänu DESCOR Photo-le on see kõik nüüd võimalik!

Trükitava kujutise saate ise valida, peamine kriteerium on algfaili kõrge värvilahutus. Kasutada võite ka professionaalseid saite, kus on üleval suur hulk fotosid. Viited leiate siit.

DESCOR Photo