Seinad DESCOR

Mis on DESCOR? See on kaasaegsed kõrgtehnoloogilised seina- ja laekatted. M1 klassi kuuluvat õmbluste ja jätkudeta, 5-meetrise kasuliku laiusega polüuretaaniga immutatud polüesterkiust valmistatud kangast saab kasutada mis tahes kujuga ruumides.

See tehnoloogia võimaldab rajada ühele paneelile mahtuvaid isikupärase disainiga seinu ja lagesid. Uusimaid digitrüki tehnoloogiaid kasutades on kangale võimalik kanda suurema kui 300 dpi resolutsiooniga digikujutisi.

Kujutised meie kollektsioonist või Teie valitud pildid kantakse kangale miljoneid varjuneid esile toova  digitehnoloogia abil. Kujundatud kangaste ja asjatundjate meeskonna koostööst sünnivad dekoratiivseinad ja -laed nii uusehitistesse kui remonditavatesse ruumidesse.

DESCOR materjale kasutades saab nii ehituse kui remondi käigus isikupäraselt disainida kõikvõimalikke, ka kõige ebastandardsemaid hooneid ja ruume – üldkasutatavaid paiku, eramaju, basseine, halle, restorane, kontorihooneid ja hotelle, laste- ja magamistube. Kõik on Teie enda kätes!

Näitustel, messidel, Teie stendidel ja salongides – nüüd saame kõikjal särada! DESCOR see on silmapaistev ja mõjus viis rääkida endast ja Teie toodetest!

Just Teie fantaasia puudumine on see, mis võib meie seinte ja lagede dekoreerimise võimalusi ahendada! Kui olete disainer, kunstnik või lihtsalt loominguline inimene, võtke meiega kindlasti ühendust.

Rääkige ennast suureks! DESCOR see on kõikvõimalikud rakendused!